No Dig Gardening – باغ را در هر کجا رشد دهید

وقتی ترجیح می دهید باغبانی را انجام ندهید ، می توانید در هر مکانی باغ ایجاد کنید. باغبانی بدون حفاری دقیقاً همان چیزی است که بر آن دلالت دارد ، باغبانی بدون حفاری. در یک باغ بدون حفاری ، شما اساساً یک لایه ماده آلی بالای خاک اضافه می کنید و باغ خود را می کارید. باغ کودی است که گیاهان را تغذیه می کند. مردم معمولاً باغبانی بدون حفاری را باغبانی با تخت خواب برجسته می نامند. هیچ باغ حفر محبوبیت فزاینده ای پیدا نمی کند.

اگر در جایی زندگی می کنید که خاک برای هر آنچه که می خواهید مناسب نباشد ، مناسب است (رایج ترین انتخاب یک باغ سبزی است) یا می خواهید باغی در بالای خاک رس یا یک منطقه سنگی پرورش دهید ، هیچ باغبانی حفر نمی تواند پاسخ شما باشد هر چیزی در کمپوست رشد می کند.

درست مثل باغبانی معمولی ، ابتدا باید سایتی را انتخاب کنید. این لکه باید تراز نگهداری گیاه بابا آدم باشد و روزانه حداقل پنج ساعت آفتاب نداشته باشد. اگر خاک خوب نیست یا علف های هرز تهاجمی است ، نگران نباشید ، زیرا این امر نتیجه کمی برای باغ تختخواب برجسته دارد. شروع یک باغ در بالای چمن یا علف های هرز به سادگی مواد کمپوست را به موقع ایجاد می کند ، به شرطی که گیاهان را در معرض نور خورشید قرار ندهید. این بخشی از لذت باغبانی بدون حفاری است.

شما به احتمال زیاد می خواهید فضای باغ خود را با ایجاد حاشیه در اطراف آن ترسیم کنید. برای این منظور می توانید از آجرهای قدیمی ، کنده ها ، سنگها و غیره استفاده کنید. حاشیه های برجسته باغ را درون خود نگه می دارد تا از آن خارج نشود و هیچ چیز یا کسی نمی تواند تجاوز کند. بعد ، یک لایه یونجه یونجه (یونجه) را به ارتفاع حدود 10 سانتی متر بگذارید. یک لایه کود آلی بالای آن در ارتفاع حدود 20 میلی متر قرار دهید. یک سطح نی ضخیم و ضخیم در بالای آن به 20 سانتی متر ، یک لایه دیگر کود اضافه کنید و باغ بدون حفاری خود را با 10 سانتی متر کمپوست به پایان برسانید.

اگر به جای بذر نهال بکارید باغ بدون حفاری شما ثروتمندتر خواهد بود. بذرها تمایل دارند که در مخلوط از بین بروند. پیگیری نهال راحت تر است و می توانید نهال را به خوبی در مخلوط غنی بکارید. نخود فرنگی ، لوبیا ، کاهو ، گوجه فرنگی ، کلم بروکلی ، گل کلم ، اسفناج یا ذرت شیرین را امتحان کنید. قبل از شروع کاشت محصولات ریشه صبر کنید تا باغی بالغ تر داشته باشید. علاوه بر این ، شما باید حفاری کنید تا آن موارد را حذف کنید.

در باغبانی تختخواب شده هیچ محدودیتی در اندازه و شکل وجود ندارد. باغ خود را به همان اندازه که می خواهید بزرگ یا کم کنید. سعی کنید از راه رفتن روی آن یا در آن خودداری کنید ، زیرا لایه ها را فشرده کرده و بر محصول شما تأثیر می گذارد. باغ خود را مرتب بسازید زیرا تمایل به ساکن شدن دارد. هنگام کاشت مجدد ، تناوب محصول را تمرین کنید ، به افزودن کمپوست ادامه دهید و حتماً گیاهان جایگزین را مالچ کنید.